







Men's Tiger Logo Print T-Shirt Black Size S
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Minor fading to the item and small marks near the front print of the item. |
| SKU | 287729 |
$7.14
Original: $20.40
-65%Men's Tiger Logo Print T-Shirt Black Size S—
$20.40
$7.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Minor fading to the item and small marks near the front print of the item. |
| SKU | 287729 |























