









Men's Treshers Down Jacket White Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Light marks to the fabric. |
| SKU | 336385 |
$346.78
Men's Treshers Down Jacket White Size 3 / L—
$346.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Light marks to the fabric. |
| SKU | 336385 |























