









Men's Triangle Logo Nylon Hoodie Black Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 366848 |
$145.17
Original: $414.78
-65%Men's Triangle Logo Nylon Hoodie Black Size S—
$414.78
$145.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 366848 |























