









Men's Triangle Logo Piqué Polo Shirt Beige Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 362318 |
$244.79
Men's Triangle Logo Piqué Polo Shirt Beige Size L—
$244.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 362318 |























