







Men's Triangle Logo T-Shirt Grey Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366554 |
$156.39
Men's Triangle Logo T-Shirt Grey Size M—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366554 |























