












Men's Ulrecht Quilted Down Jacket Black Size M
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 92cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 355925 |
$118.99
Original: $339.98
-65%Men's Ulrecht Quilted Down Jacket Black Size M—
$339.98
$118.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 92cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 355925 |























