







Men's Unifit Natural Wrinkle Overfit Logo Long Sleeve Shirt Orange Size XS
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Orange |
| Length | 86cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 339591 |
$190.39
Men's Unifit Natural Wrinkle Overfit Logo Long Sleeve Shirt Orange Size XS—
$190.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Orange |
| Length | 86cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 339591 |























