








Men's V Neck Jumper Grey Size L
| Brand | Lanvin |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Two small holes on the sleeves. |
| SKU | 279545 |
$4.76
Original: $13.60
-65%Men's V Neck Jumper Grey Size L—
$13.60
$4.76Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lanvin |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Two small holes on the sleeves. |
| SKU | 279545 |























