







Men's Venice Beach Sprayed Hoodie White Size XS
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 356460 |
$149.59
Men's Venice Beach Sprayed Hoodie White Size XS—
$149.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 356460 |























