












Men's Verone Reversible Down Jacket Blue Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Reversible coat, sleeves also detach. |
| SKU | 326123 |
$297.49
Original: $849.96
-65%Men's Verone Reversible Down Jacket Blue Size 4 / XL—
$849.96
$297.49Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Reversible coat, sleeves also detach. |
| SKU | 326123 |























