












Men's Viaur Windbreaker Grey Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light marks as pictured. |
| SKU | 339515 |
$292.39
Men's Viaur Windbreaker Grey Size 2 / M—
$292.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light marks as pictured. |
| SKU | 339515 |























