







Men's Victoire Wallet Black
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 359219 |
$931.55
Men's Victoire Wallet Black—
$931.55
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 359219 |























