







Men's Vintage Distressed Interlocking G T-Shirt Navy Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 337285 |
$176.79
Men's Vintage Distressed Interlocking G T-Shirt Navy Size S—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 337285 |























