







Men's Vltn Logo Track Jacket Black Size L
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 358280 |
$163.19
Men's Vltn Logo Track Jacket Black Size L—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 358280 |























