







Men's Watercolor Monogram Shorts Multi-Coloured Size IT 46 / UK 30
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Waist | 50cm |
| Inner Leg | 30cm |
| SKU | 324148 |
$147.55
Original: $421.58
-65%Men's Watercolor Monogram Shorts Multi-Coloured Size IT 46 / UK 30—
$421.58
$147.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Waist | 50cm |
| Inner Leg | 30cm |
| SKU | 324148 |























