






Men's Wave Logo T-Shirt Orange Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Orange |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 354180 |
$503.18
Men's Wave Logo T-Shirt Orange Size XL—
$503.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Orange |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 354180 |























