






Men's Web Tape Polo Shirt Black Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 340610 |
$190.39
Men's Web Tape Polo Shirt Black Size L—
$190.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 340610 |























