










Men's Wollaston Down Jacket Green Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 348661 |
$577.97
Men's Wollaston Down Jacket Green Size 4 / XL—
$577.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 348661 |























