






Men's X Adidas Embroidered Logo Hoodie Blue Size S
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 83cm |
| Comments | Tag size 2. |
| SKU | 336006 |
Original: $265.19
-65%$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 83cm |
| Comments | Tag size 2. |
| SKU | 336006 |























