









Men's X Adidas Trefoil Print Long Sleeve T-Shirt Blue Size XS
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 359614 |
$203.99
Men's X Adidas Trefoil Print Long Sleeve T-Shirt Blue Size XS—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 359614 |























