





Men's X Adidas Trefoil Print Shorts Green Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Green |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 28cm |
| Comments | Size 48 |
| SKU | 348604 |
$244.79
Men's X Adidas Trefoil Print Shorts Green Size M—
$244.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Green |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 28cm |
| Comments | Size 48 |
| SKU | 348604 |























