









Men's X Craig Green Genius Maglia T-Shirt White Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Small pin hole as pictured. |
| SKU | 334786 |
$88.40
Men's X Craig Green Genius Maglia T-Shirt White Size S—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Small pin hole as pictured. |
| SKU | 334786 |























