






Men's X Disney Mickey & Minnie Print OverShirt Multi-Coloured Size IT 56 / UK XXXL
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | IT 56 / UK XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48.5cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 324030 |
$69.02
Original: $197.19
-65%Men's X Disney Mickey & Minnie Print OverShirt Multi-Coloured Size IT 56 / UK XXXL—
$197.19
$69.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | IT 56 / UK XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48.5cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 324030 |























