







Men's X Missoni Track Jacket Black Size M
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 329995 |
$135.99
Men's X Missoni Track Jacket Black Size M—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 329995 |























