








Men's X Mlb Chicago Cubs T-Shirt Blue Size XS
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 336818 |
$176.79
Men's X Mlb Chicago Cubs T-Shirt Blue Size XS—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 336818 |























