
















Men's X Nba 2020 Monogram Soft Trunk Phone Box Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 365775 |
$399.82
Original: $1,142.34
-65%Men's X Nba 2020 Monogram Soft Trunk Phone Box Bag Brown—
$1,142.34
$399.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 365775 |























