







Men's X North Face Cable Knit Scarf Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Height | 240cm |
| Width | 10cm |
| SKU | 355833 |
$203.99
Men's X North Face Cable Knit Scarf Black—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Height | 240cm |
| Width | 10cm |
| SKU | 355833 |























