









Men's X Palm Angels Rodmar Gilet Green Size Size 00 / XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | Size 00 / XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 347814 |
$147.55
Original: $421.58
-65%Men's X Palm Angels Rodmar Gilet Green Size Size 00 / XXS—
$421.58
$147.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | Size 00 / XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 347814 |























