








Men's X Virgil Abloh Iv Harness Utility Monogram Side Belt Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 17.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 332673 |
$197.53
Original: $564.37
-65%Men's X Virgil Abloh Iv Harness Utility Monogram Side Belt Bag Brown—
$564.37
$197.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 17.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 332673 |























