












Men's Zip Up Windbreaker Orange Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Orange |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light material pull on the back of the underarm. |
| SKU | 285583 |
$108.79
Men's Zip Up Windbreaker Orange Size 3 / L—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Orange |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light material pull on the back of the underarm. |
| SKU | 285583 |























