






Monogram Pattern Blanket Burnt Orange
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Blanket |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Burnt Orange |
| Height | 202cm |
| Width | 104cm |
| SKU | 341596 |
$543.97
Monogram Pattern Blanket Burnt Orange—
$543.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Blanket |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Burnt Orange |
| Height | 202cm |
| Width | 104cm |
| SKU | 341596 |























