












Nylon Canvas Crossbody Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 318520 |
$142.79
Nylon Canvas Crossbody Bag Black—
$142.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 318520 |























