









Nylon Travel Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 29cm |
| Width | 48cm |
| Depth | 22cm |
| Comments | One zip pull missing that has been replaced. |
| SKU | 318526 |
$64.26
Original: $183.59
-65%Nylon Travel Bag Black—
$183.59
$64.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 29cm |
| Width | 48cm |
| Depth | 22cm |
| Comments | One zip pull missing that has been replaced. |
| SKU | 318526 |























