













Vintage Monogram Satellite 53 Suitcase Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 40cm |
| Width | 52cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Light cracking to straps however to be expected from a vintage bag - overall good condition, please see last images. |
| SKU | 353799 |
$577.97
Vintage Monogram Satellite 53 Suitcase Brown—
$577.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 40cm |
| Width | 52cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Light cracking to straps however to be expected from a vintage bag - overall good condition, please see last images. |
| SKU | 353799 |























