














Women's 2010S Rockstud Spike Shoulder Bag White
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 17cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 341045 |
$781.96
Women's 2010S Rockstud Spike Shoulder Bag White—
$781.96
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 17cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 341045 |























