












Women's 2022 Graffiti Le Cagole Bag White
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 12cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 367350 |
$931.55
Women's 2022 Graffiti Le Cagole Bag White—
$931.55
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 12cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 367350 |























