









Women's Ainay Down Jacket Black Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 340533 |
$265.19
Women's Ainay Down Jacket Black Size 1 / UK 10—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 340533 |























