















Women's Alexa Quilted Tote Bag Black
| Brand | Tory Burch |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | light wear to piping corners, please see last images. |
| SKU | 366293 |
$61.20
Women's Alexa Quilted Tote Bag Black—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Tory Burch |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | light wear to piping corners, please see last images. |
| SKU | 366293 |























