










Women's Alexa Satchel Handbag Brown
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 27cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 364851 |
$176.11
Original: $503.18
-65%Women's Alexa Satchel Handbag Brown—
$503.18
$176.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 27cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 364851 |























