














Women's Alexia Bag Brown
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 29cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 365799 |
$503.18
Women's Alexia Bag Brown—
$503.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 29cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 365799 |























