












Women's Alma Pm Damier Ebene Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Item is in very good condition, however a small replacement screw has been added - hardly noticeable, please see last image. |
| SKU | 362200 |
$233.23
Original: $666.37
-65%Women's Alma Pm Damier Ebene Bag Brown—
$666.37
$233.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Item is in very good condition, however a small replacement screw has been added - hardly noticeable, please see last image. |
| SKU | 362200 |























