












Women's Alma Pm Epi Bag Pink
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 24cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 333269 |
$188.01
Original: $537.17
-65%Women's Alma Pm Epi Bag Pink—
$537.17
$188.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 24cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 333269 |























