










Women's Almandin Down Jacket Pink Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Small mark to the left of zip - as pictured. |
| SKU | 328185 |
$156.39
Women's Almandin Down Jacket Pink Size 1 / UK 10—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Small mark to the left of zip - as pictured. |
| SKU | 328185 |























