










Women's Alpin Down Jacket Grey Size 0 / UK 4
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 48cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 345623 |
$271.99
Women's Alpin Down Jacket Grey Size 0 / UK 4—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 48cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 345623 |























