

















Women's Antigona Sport Mini Bag Navy
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Very light wear to the corners. |
| SKU | 358957 |
$152.31
Original: $435.18
-65%Women's Antigona Sport Mini Bag Navy—
$435.18
$152.31Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 17cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Very light wear to the corners. |
| SKU | 358957 |























