












Women's Antony Bag Black
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light cracking to the piping on the top. |
| SKU | 333232 |
$92.82
Original: $265.19
-65%Women's Antony Bag Black—
$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light cracking to the piping on the top. |
| SKU | 333232 |























