












Women's Arli Studded Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Colour | Black |
| Height | 21cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 340550 |
$550.77
Women's Arli Studded Bag Black—
$550.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Colour | Black |
| Height | 21cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 340550 |























