














Women's Artsy Mm Hobo Monogram Empreinte Bag Burgundy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 29cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 17.5cm |
| Comments | Light wear to the leather corners. |
| SKU | 354340 |
$632.37
Women's Artsy Mm Hobo Monogram Empreinte Bag Burgundy—
$632.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 29cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 17.5cm |
| Comments | Light wear to the leather corners. |
| SKU | 354340 |























