
















Women's Asteria Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 51.5cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 357604 |
$71.40
Original: $203.99
-65%Women's Asteria Jacket Black Size 2 / UK 12—
$203.99
$71.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 51.5cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 357604 |























