











Women's Atlanta Bag Burgundy
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 22cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 333393 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Women's Atlanta Bag Burgundy—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 22cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 333393 |























